Új hozzászólás Aktív témák

  • Danika256

    aktív tag

    válasz tomcica #43008 üzenetére

    Ezt komolyan megerősíthetem tapasztalatokkal is, ahogy korábban is írtad tényleg úgymond feléli az alapot a szervezet!
    Én több mint fél évig toltam tavaly ultra keményen a spinracinget, lett is egy jó kis FM PB futás decemberben, de amikor elmentem diagnosztikára, nagyon meglepődtem!
    A zsírégető sávom 1/3-ada elveszett, igaz az cserébe erővel ki is volt maxolva egy nagyon jó erőállóképeséggel. Nagy tanulság volt tényleg, mert ha a szervezetet huzamosan rákényszeríted a komoly szénhidrátos edzésekre, erős leszel, de el fog felejteni zsírból dolgozni és akkor egyszer csak nem lesz majd tovább a fejlődésben.. Szóval ezt én sem ajánlom senkinek!

    Más:
    Ma végül megpróbálkoztam a napi két edzéssel! Nem volt rossz, de igencsak lóg a nyelvem :)
    Tegnap este 22k tiszta alapozó, ma reggel 21k bringa csapatósabban és este meg 16k terepezős futás, jó kis dombos földeken, ahol kellett csapatva..
    Én Trainingpeakset használok, abban tervezek, tudtam hogy kemény lesz, de azért a holnapi -46-os forma igencsak meglepett :DD DE akkor is csak 1 nap pihit szeretnék, majd meglátjuk a szombati rövid hogy fog menni -30 körüli értékkel.. Sajna kellene a 2 nap pihi.. ismét..

Új hozzászólás Aktív témák