Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz jjeahh #36995 üzenetére

    Ártani nem fog, egyrészt változatosság, másrészt némi robbanékonyság, harmadrészt kicsit a gyors izomcsoportoat is átmozgatja, ne épüljenek le a lassúak javára. Keringésnek amúgy biztosan jót tesz. 10x100 alatt azt értem, hogy 10 alkalommal csináltok egy-egy 100 m körüli sprintet. Össze lehet kötni a futás ritmusával: úton kell átmenni, gyorsan húzzunk bele, na, akkor most addig a kanyarig egy verseny, most váltott zöldre a lámpa előttünk, csípjük meg, de béna ez a bicajos dombnak felfelé, hajrázzuk le kicsit, meg ilyesmik.

    Ami meg a biciklizni tanulást illeti, párom is ebben a cipőben jár, világéletében csak városi bringákat hajtott (egyenes derék, hátra görbülő kormány, agyváltó), a versenybicajjal mindent újra kell tanulnia; váltás, kormányfogás, üléspozíció, vékony kerekek, fékezés. Tegnap az első tekerésnél meglett az első baleset is, én megálltam vagy 20 m-rel előtte, ő meg sikítva belém jött. Komoly baj szerencsére nem lett, a kezét nyúzta le kissé, meg a hátsó kerék ugrott ki a helyéről, szerintem rálépett, ahogy elesett. Kiderült, hogy nem tud átfogni a szarv alsó részére, szóval a szarv tetejéről húzta két újjal a féket, és csak az egyiket, úgy meg nem volt elég az amúgy sem acélos fékerő (nem vagyok elégedett a v-fékekkel, a városi bringámon a tárcsa jobban fog). Úgyhogy most meg kell tanulnunk sürgősen az alsó fogást, meg hogy hogyan is fékezünk.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák