Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz tomcica #36787 üzenetére

    Egyelőre egyik sem menne. 5:15-tel kb egy félmaratont tudnék most futni, érzésre, de hétvégén pont azt szerettem volna kipróbálni, hogy megy-e, vagy ha igen, milyen érzés 5:10-5:15 között letolni. Az eddigi legjobb félmaratonom 1:48 volt tavaly, (az olyan 5:07, ha jól rémlik), igaz, akkor rohadt meleg volt. 10k-n 48 perc körül tudtam tavaly, 5k-n 23 percet. Maratonon meg ugye elvileg meglehetett volna a 4 óra, de elbasztam a felkészülést (kevés volt a hosszú futás, és azok is rövidek, max 30k), és összeomlottam 30-nál (odáig megvolt az 5:35-ös átlag), így lett 4:13 a vége. Vasárnap lefutom a félmaratont valami normális tempóban, és meglátjuk, mert őszintén szólva olyan össze-vissza sikerült a tél, hogy én sem érzem igazán, hol is állok most, szóval mindenképpen kell egy felmérő. A két órás félmaraton az nagyjából sima liba, ha semmi nem jön közbe, de elvileg mennie kellene 10-12 perccel gyorsabban is. Vasárnapra többet tudunk majd.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák