Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz emvy #36750 üzenetére

    53 km-t bírt alattam a nike free run, illetve annyit sem, mert addigra már a sarok egyik felét tükörsimára koptattam. Akik hátulról néztek, ők könyörögtek, hogy hagyjam abba, mert úgy beesett a bokám benne, mintha minden lépésnél lábam törném. Lunartempo dettó ugyanez, egy árnyalatnyival volt csak jobb a helyzet, talán 80 km után lett kuka az egész. Tovább sem lehetett adni senkinek, sőt, még kutyasétáltatós cipőnek aem tudtam használni, ahogy letetted a talpára, már ferdén állt. Soha többet ultraneutrális, low dropos cipő, sajnos. Pegában sem szép a mozgásom, de ez legalább nem kopik félre, sokkal jobban tart. Structure-tnem bírtam megszokni, túlságosan támaszt, borzasztó kényemetlen, és hólyagosodik tőle a talpboltozatom belső fele, szóval valószínűleg túlságosan is támaszt. GT2000 majdnem tökéletes, csak a szűk, ellenben magas lábfejem miatt úgy mozog az elejében a lábam, mint a harang nyelve. Ebből a szempontból nekem a mindenki által túl szűknek talált Pegák ideálisak. Neutrális asicsokat is próbálgattam, 3-400 km, amíg tartanak valahogy, utána megadják magukat, és elkezdenek bekopni a sarok belső felén.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák