Új hozzászólás Aktív témák

  • cekkk

    veterán

    válasz Polacheck #3301 üzenetére

    Hát pedig ezzel hidd el erősödöm, de nem célom a nagy izomtömeg felszedése. Debrecen legjobban foglalkoztatott személyi edzője segített nekem össze állítani ezt, reggelente edz ő is így segített nekem.
    Ha meg nagyon nőni akar az ember nem a kemény edzéstől fog és a fehérje poroktól :U Látok épp elég ilyet a terembe :W
    Majd nézd meg a fegyenc edzést is. De ismerem Kathi Bélát ott a nagy izom tömeg de a terembe nem tudott úgy feljönni a lépcsőn(2 emelet), hogy ne kapjon infarktust :D :Y Na ezért akarok erősödni , és nem izom tömeget felszedni. :U

    Sok fehérje?:D Hát azzal is simán vigyázni kell mert gondolom a purinról? Főleg a húsokban van és ez meg emeli a húgysav szintet majd jönnek a kövek. Sajnos egy barátom a túlzott fehérje bevitel miatt tönkre vágta a veséjét. Úgy hogy ezzel is érdemes vigyázni.

    Persze 70% a kaja ebben teljesen igazat adok neked :D Azért is nem fogyok igazából, de ezért érdekel, mert padon lefutok egy órát semmi bajom másnap, kint meg ha pályán futok fáj :( De majd meglátjuk mi lesz 1-3 hónap múlva, csak féltem a térdem ugye apám mondásával élve jó lenne ez az erő 50 évesen szarni is :DDD
    Nem akarom az ízületeimet szét verni, eztán öregkoromba meg járni ne tudjak :(

Új hozzászólás Aktív témák