Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz bandus #29572 üzenetére

    A Structure-t szerintem felejtsd el, az nem csak több supportot nyújt, hanem kimondottan megemeli a sarok belső részét. Nemcsak kényelmetlen elsőre, nekem durván vízhólyagosít is, illetve fájdalmas is tud lenni, rendesen érzem, ahogy terheli a bokát. ellenben nem esik be a sarkam, mint szinte minden más cipőben (a Pegában, és a minimálisan támasztó Asicsban is, csak ezek egyrészt jobban tolerálják, másrészt kicsit azért támasztanak), illetve sokkal egyenletesebb a talafogásom.

    Adamkaa777: Klasszikus barna, műanyag görgőről lecsavaródó Leukoplast, Egy csík elég belőle, x-et sem kell csinálni. Másik megoldás egy szűk, technikai aláöltöző, ami nem mozog, így nem dörzsöl. Órából szerintem ha hosszú távra tervezel, akkor valamelyik Garmin Forerunner, vagy Polar V430. Nézd meg őket, amelyik jobban tetszik. Kb ugyanazt tudják. GPS mindenképpen legyen benne, ha olcsóbb modellt is nézel ki. Csuklós pulzusmérés extraként aranyos, alap dolgokra jó lehet, de épp tegnap-tegnapelőtt beszélgettünk róla, hogy milyen bosszantó hülyeségeket tud mérni időnként. Én azért ilyet vennék, aztán meglátod, hogy beválik-e, illetve ha komolyan gondolod a futást, akkor később még mindig tudsz venni egy pulzusmérő övet hozzá.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák