Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    válasz parandroid #29451 üzenetére

    Baromi jó volt, már nem egyszer néztem végig! :C Persze nem a futásotok érdekelt, hanem az egom növelése, hiszen sok-sok alkalommal vagyok emlegetve! ;]

    Node, viccet félretéve, tényleg nagyon rendben volt, szinte újraéltem minden egyes könny-, és verítékcseppet, ami nálam folyt el anno. Komolyan, kedvet kaptam egy versenyhez, no nem azért, hogy győztesként beszaladjak, csak több olyan dolog is feltűnt, amit szívesen kipróbálnék. Ilyen, hogy "szurkolói pont", hát sosem tapasztaltam még ilyet. Nekem egy nénike volt, aki szólt, hogy ad vizet, hogy meg ne haljak 35 körül, nemhogy szurkolók! Meg rezesbanda? Hááát, az óriási lökés lehet, sajnos nálam az volt a változatosság, hogy éppen milyen vastag kérgű fa mellett szaladok el... Persze, meg beszélgetni akarnak a mellettetek elfutók, hát nah jah, biztosan lenne még szuflám beszélgetni is, mi? :D

    A kedvencem az, mikor látom, másnál is probléma, ha kicsit lejjebb megy a hőmérséklet és futás közben kezd beszélgetni, folyik a taknya! :D :D :D Aztán ott a 35-ös, nem túl őszinte mosolyú bejelentkezés, az is dobott egyet a hangulatomon! :D

    Köszi a videót, és még egyszer gratula!!! :C :C :C

    Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Új hozzászólás Aktív témák