Új hozzászólás Aktív témák

  • oszi666

    őstag

    Sziasztok!
    Hosszú idő után újra szeretnék elkezdeni futni. Ez a hosszú idő több év. Rettenetesen elpunnyadtam, és most már nem tudom azt hazudni a tükörbe, hogy a pocak csak azért van mert nemrég ettem (mert már mindig ott van). Szóval ez nem mehet így tovább.
    Arra gondoltam, akkor már bevetem a technológiát is: egyik ismerősöm kölcsön adott egy fitnes trackert, és arra gondoltam, kipróbálok valami tréning appot is. A mindenféle futó appok brutál drágák, biztos, hogy egyelőre nem fogok kifizetni évente 20-30ezer forintot néhány training plan-ért. Találtam egy másikat viszont: ezt itt és ennyi pénzt nem is sajnálnék érte. Szerintetek megéri ezzel kezdeni? Azért kérdezem, mert említett ismerősöm, amikor szintén sok év kihagyás után elkezdett futni totál kikészült, és a végén kb egy hónapig sántikált, na ezt nem szeretném. Régen rengeteg sportoltam, de az egyetem meg a diákmunka mellett egyszerűen már semmire sem jutott időm. Most hogy már nincs egyetem van időm :) és hát na dagadt is vagyok már :D
    Előre is köszi a segítséget :)

    [ Szerkesztve ]

    It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

Új hozzászólás Aktív témák