Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Vertigo18 #28902 üzenetére

    Tutira a garmin accountodnál lesz valami hiba. Páromnak az elmúlt időszakban minden héten a vasárnapi hosszú futásoknál új félmaraton pb-je volt, oedig aztán mindenfélét futottunk 21 és 32 km között. Ja, amúgy olyan, mint te, annyi különbséggel, hogy szívesen jár versenyre a hangulat miatt, de nem hajlandó normálisan odatenni magát. 2:18-at hoztam ki belőle áprilisban, azóta hivatalos félmaratonra nem is volt hajlandó. Most a hosszú futásoknál sorra jöttek sz új pb-k: 2:16, 2:15, 2:14. Ugye hosszú, edzőfutás, lazán csorogva, normálisan tartott pulzussal. A távot simán tudja, az elmúlt kb 8 hétvégéből 6-szor biztos megvolt, volt, hogy a másfélszerese is, amikor nem, akkor os nagyon közel (18k volt talán a kegkevesebb). Szerintem egy 6:00-s tempót magabiztosan tudna, ha odatenné magát, de amint kilép a komfortzónából, azonnal visszavesz. Az utolsó verseny, amikor tudtam húzni, az egy áprilisi 10k volt, azt behoztuk 56:30-ra, azóta is az a 10k pb-je, pedig beletettünk azóta edzésekbe 1000+ km-t neki is. 10k-s versenyt sokat mentünk azóta, 58-nál jobbat nem hajlandó, de általában egy órán túl hozza be. Talál magának valakit, akivel együtt futhat, és elbeszélgetnek, átlagpulzus 150. Ha nagyon nekiveselkedik, talán 160. Az agyam eldobom tőle... :U Hétvégén megint verseny, fogadkozik, hogy lesz új PB, de sok lesz az ismerős, attól tartok, megint locs-fecsi lesz futás helyett... Aztán meg a maratonon megint tol majd egy félmaraton pb-t. :W :DDD

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák