Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    Annyit hozzátennék, hogy eddig egyetlen helyről hallottam, hogy nem igazán volt "versenyszellem" a dologban, mindenhonnan máshonnan csakis gratulációkat kaptunk mind a teljesítmény, mind a gesztus miatt. Még hozzá tartozik, hogy a "negatív kritika" nem is igazán nekünk szólt, a negyedik helyezett lépett fel ilyen véleménnyel, mert szerinte, hamár két darab első helyezett volt, akkor tolódnia kellett volna a második helyre a harmadiknak, így Ő, a negyedik felkerült volna a dobogóra... Szerintem ez akkor sem így lett volna, tudtommal ilyen esetben két első helyezett van, meg egy harmadik és ennyi...

    A teljesség kedvéért elmondanám, hogy ugyebár mivel Ő 23 éves, kilőtt, mint egy titán én meg bebújtam a szélárnyékába és így mentem végig a versenyen. Visszafelé ugye volt egy kis "karambolja" a szembejövő, lassabb versenyzőkkel, ekkor felszedtem a földről és ismét útjára indítottam, ott le is hagyhattam volna akár. Én a magam 38 életévével éreztem, amikor kb. 600 volt vissza, hogy belassul, akkor álltam mellé, hogy lelket öntsek belé, mondtam is neki, hogy sehol senki mögöttünk, kicsit spórolhatunk, ha akarunk, így jött 400 lassabb. Viszont azt meg éreztem, hogy Ő ez alatt a kis pihi alatt annyira ki is pihente magát, hogy nem biztos, hogy ha az utolsó 200-at "lemeccseljük", akkor lefutom.

    Sosem derül ki.

    [ Szerkesztve ]

    Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Új hozzászólás Aktív témák