Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    Megvolt ma a wizzair fm is, volt még valaki? Elég meleg volt, talán olyan 22-26 fok körül, azért a tervezett 1:40 épp meglett szóval nem panaszkodom. Inkább érdekes volt, hogy csutkán toltam az elejétől, 157-es pulzust láttam általában az órán, néha leesett 155-re akkor örültem de nem sokáig. 158-nál próbáltam kicsit óvatosra venni. Szóval ennyire limiten sosem mentem még, talán az a mai tapasztalat, hogy lehet így is csak szokni kell az erősebb pulzust. Talán a tempók meg résztávok amiket az utóbbi hónapban csináltam. A vivicitta igaz jobban sikerült, de "mindössze" 152bpm átlaggal, most meg 156 jött ki, azt kell mondjam érzésre van különbség! :) Mondjuk van egy valami varázsa az ilyennek is, legalább elmondhatom, csináltam amit tudtam, talán effortban nem kell szégyenkeznem nem lustálkodtam el.
    Hogy mennyivel tudtam volna többet - ez mindig kérdés, nem sokkal az biztos, pb nem nagyon volt bennem ebben az időjárásban, az a 4-5 sec km-enként sok tud lenni. Na majd a tavasszal. Addig meg készülök a Sparra, ha nem lesz meleg szeretném hoznom a tavaszi időm, az talán 4:56 pace volt. Azzal lesz még munka de idő az van mint a tenger. :)

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák