Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz blackydan #2775 üzenetére

    Gratula a teljesitesert,jo volt elolvasni a reszletes beszamolot.
    En soha nem futottam ekkora tomegben,amikor egyszer 200-300 ember kozott futottam mar az is soknak tunt (mondjuk ugy oldottam meg hogy elorekonyokoltem magam rogton meg inditas elott a masodik sorba - egy sor kb 20-30ember lehetett - modnjuk hala az egnek az elso sor 3.30-al inditott szoval nem igazan kellett ott kerulgetni)

    Jo tudni,hogy ez a NIke ilyen latogatott,ha valaha is teljesitem akkor csak ugy ha valaki felvisz/befizet en meg huzom neki azt az iramot amit szeretne futni 1:20ig vallalok barmit (persze szakszeru kaja,bemelegites es kifutas-nyujtas utana,szoval teljes verseny nem csak a futas)

    Mikor futod a kovetkezo versenyt? A masik kerdes,hogy a Pegaba is edzetted a hosszu lassu futasokat es ott nem jott ez elo? MIlyen cipot valasztasz helyette?

    (na ezek erdekelnenek)
    mi tegnap mentunk egy 14km-t,benne bemelegito,torna,szokdeles,sprintek,tempo...palyan pedig letra 500-400-300-200-100 (a piheno lassu futas pont annyi amennyi volt a lefutott tav) 1:18 - 63.1 - 45.06 - 29.70 - a szazat nem mertem 13 teteje lehetett,kifutas majd kis nyujtas (ennyi sav reg nem volt mar a labamban - foleg a 400 es a 300 fajt,utana mar mindegy volt :DDD )

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák