Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyugdíjas

    nagyúr

    válasz szki #2644 üzenetére

    Én kb. egy hete futottam ki a félmaratont először, 1:52 lett. Közel sem ideális körülmények közt, mivel sosem futottam még ilyen hosszút volt pár új "élmény" :D
    De abszolút örülök neki. Két órán belül volt a terv.

    Viszont annyiból mindenképpen jól jött, hogy segített visszazökkenteni a "ritmusba", ugyanis megint kezdtem hanyagolni az edzéseket némi "céltalanság" miatt.

    Épp most jöttem meg a mai adagból, és rá kellett jönnöm, hogy egyre sűrűbben vannak azok az alkalmak amikor azt érzem, ezekért éri meg néha egy kicsit szenvedni. És ez biztató. Hogy ujra elkezdtem a rendszeres edzéseket, visszanyertem a formámat, sőt fejlődtem is valamennyit, ahogy az idők mutatják. Újra érzem a lábaimban, hogy könnyedén, "ruganyosan" futok, és ez jó.
    Illetve persze fontos volt szerintem hozzá, hogy most igazán kellemes hűvös, eső utáni levegőben futhattam.

    A hosszú felkészülést kissé pongyolán fogalmaztam meg, úgy gondoltam, hogy hosszú futásokra jelenleg viszonylag kevés időm van (tehát nem tudok hétköznap sajnos rászánni 2 órát az edzésre jelenleg), ugyhogy maradok az 5-10km közti adagoknál, aztán persze hétvégén 13-15, ahogy esik.

    ‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Új hozzászólás Aktív témák