Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz Vertigo18 #26140 üzenetére

    Mára kicsit elkedvetlenedtem, úgy beállt a nyakam délelőtt, hogy egész nap robotosat játszottam, üvölteni tudtam a fájdalomtól (meg káromkodni, de úgy istenesen...).
    Holnapi futás így érdeklődés hiányában biztosan elmarad...

    Köszönöm a bátorítást, azt hiszem jól fog jönni! Titkon abban reménykedem még, hogy a heti két-három futás (három a terv) plusz egy elliptikus mindenképpen testsúly csökkenést fog eredményezni és ha sokáig nem is lesz látható nyoma a fejlődésemnek, legalább addig is megszabadulok pár felesleges kilótól.
    (Ehhez persze a kajára is fokozottan oda kell figyelnem, de ezen is rajta vagyok/leszek)

    @inf3rno: sejtettem, hogy lassú folyamat és türelmesnek kell lennem, de ez így leírva kicsit fájt :)

    Főleg, hogy nem lesz meg a heti 40-50km, talán a 30 igen.
    3*45-60 percet tervezek most plusz a heti egy hasonló hosszúságú elliptikus.
    (Feleségem főiskolára jár, 3 gyerek mellett sajnos ennyi fér bele). Most futottam úgy 6,5 perces km-eket, a jövőben sétával-kocogva szerintem ez óránként kb. 7-8km-et fog jelenteni, azaz heti kb. 20-22 km + az elliptikus, tehát kb. 30 km össz.

Új hozzászólás Aktív témák