Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    Sziasztok,

    Ha már a minap dicsértem a Nyúlcipőt, úgy illő, ha leírom a friss tapasztalataimat is.

    Tegnap jártam a Podiartban futásanalízisen, borzasztóan kellemes szájízzel távoztam, segítőkész, türelmes és abszolút korrekt tanácsadáshoz volt részem, mind a futást, mind azt követően a talpvizsgálatot illetően.
    A vizsgálat alapján közepes támaszú cipőre van/lesz szükségem.

    Ma pedig a XI. kerületi Spuriboltban volt szerencsém közel egy órán keresztül fárasztani a Kollégát és már önmagában az minden tiszteletet megérdemelne, hogy képes volt ennyi ideig négyszemközt elviselni a társaságomat :) Úgy 5-6 féle cipőt próbáltunk fel, többet különböző méretekben is, ide-oda futkároztam a boltban és nagyon-nagyon sokat segített a Kolléga. Teljesen közvetlen beszélgettünk, jobbnál jobb dolgokat mondott, azt is nagyon szépen leszűkítettük, melyik két-három cipő jöhet szóba.

    Úgy néz ki, végül az Asics Gel Phoenix 8 lesz a befutó.
    Két hét múlva jön a fizu, akkor meg is veszem, 99% hogy a Spuriban - az az egy nem biztos csak, hogy az újbudai boltban, mert ma csak véletlen jártam arrafelé, a másik két pesti boltjuk felé viszont mostanság szinte nap mint nap járok.

    Ennyi, elnézést az offolásért (?). Kellemes hétvégét mindenkinek :)
    Péter

Új hozzászólás Aktív témák