Új hozzászólás Aktív témák

  • blackydan

    senior tag

    Hát igen a Nike futóversenynek eléggé a húzós a nevezési díja, jómagam is 11k-ért regisztráltam be. Kicsit én is szívtam a fogam de a sport a hobbim aránylag sokat költök rá havi szinten és ilyenkor félreteszem kissé túlárazott dolgok iránti ellenérzéseimet. Sokat dolgozok a pénzt meg mindig olyanra költöm amiben örömömet lelem (kivéve a számlák ;] ) és persze amik színesítik az életemet,ha majd 70-80 évesen elgondolkozom sok színes emlék jelenjen meg előttem.

    Amúgy az elmúlt napok folyamán elég rendesen toltam az ipart a futópályán ... reggeli 4 kili gyorsan 400 méterekre bontva. Aztán jött az esti 10 kili, mindenesetre csodás volt, eléggé sikerült kiszellőztetnem a fejemet.

    Holnaptól viszont 9 nap futás nélküli pihi... irány Korfu a barátnőmmel és csak a túraszandált viszem magammal más cipőféleséget nem is akarok látni max még az uszonyomat ;]

    A félmara hetén még egy-két laza edzést letolok, de nem fogom megerőltetni magam.

    Szept. végén meg irány Bécs, és együtt gyűröm majd kicsit az ottani futópályákat a nagybátyámmal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák