Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz tzimash #2465 üzenetére

    en az elso 2 szezonba (evben) amig bele nem kerul egy 4-5000km a labba KERULNEM a betont es az aszfaltot is,ha nem vagy serulekeny akkor meg csak-csak,de en nem kockaztatnek vele,ha tulsuly is van plane...jo cipo ide-jo cipo oda

    nincs az ut mellett olyan kiskavicsos resz vagy pusztan a beton mellett a fu-fold? mar az is sokkal jobb

    beleneztem az edzestervbe amit linkeltel,hat eleg egyhangu...lezavarod utana csereld ki valamire,amiben lesz minden ami "szem es szajnak ingere" :D

    gondolok itt majd kesobb az emelkedo,resztavok,tempok,sprintek,torna,sulyozas...teli alapozas,tavaszi gyorsito es gyorsasagi allokepesseg javito,majd nyari versenyritmusba hozo (persze csak azert irom,hogy legalabb halld hogy mik is vannak errefele :D elsore jo kis terv ez,csak lassan es ovatosan)
    ----- mas ----
    3.ik versenyhet kezdodott...ma 500+300m kozte 400m lassu futas,hat meleg is akadt kint 18.15tol kezdtem meg 35fok volt erre,ereztem is... mindegy letudva: 1.15 az 500m (200 -27,400 - 59) 44s a 300m ott mar befigyelt a savas bacsi kezbe is es labba is..elegedett vagyok es hulla (meghogy nem lehet 2perc alatt hullara faradni :D)

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák