Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    válasz Vertigo18 #23943 üzenetére

    Nekem az övekkel sok bajom van. Volt egy wahoo tickr x ami olyan fél év után elkezdett össze-vissza mérni (vagy 100 környékén maradt stabilan vagy túl magasra ugrált) pedig érdekes adatokat adott, szerettem, azzal kezdtem futni. Elemcsere, mosás, minden ilyesmi után is. Most suunto smart sensorom van de az is néha spikeolgat, most elnézve a héten 2 futáson is a végén kezdett el ugrálni pedig ott már igazán kell legyen 'kenés'. Olyan is volt, hogy elég random össze-vissza értékeket mért, sok maxos spike-al futás közben is. Arra gondoltam, hogy lehet néha túl sok izzadságot kap, vagy valami elektrosztatikus izé a technikai pólók súrlódása miatt, de nem sikerült kideríteni. A mostanihoz olyan fél év után amikor elkezdett mintha egyre rosszabbakat mérni vettem új övet de azzal sem lett sokkal jobb. Van egy Aldis övem az is hasonló megbízhatósággal mér.
    Szóval sok a bajom velük, amikor mérnek akkor elég pontosnak tűnnek. Az optikai szenzoros cucc mondjuk télen nem tudom mennyire működik 1-2 rétegen át (semennyire?) és az öv amúgy nem zavar, észre sem veszem ha már elindultam, gondolom megszokás kérdése...
    Azért gondolkozom egy fél vesém elcserélni fenix 5x-re, azon van optikai szenzor, el tudom képzelni, hogy legalábbis alkalmi használatra az is jó...

    [ Szerkesztve ]

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák