Új hozzászólás Aktív témák

  • Chuck Norris

    senior tag

    Megjöttem a Fertő tótól, megosztanám a tapasztalataimat hátha menne valaki jövőre:

    -A szél az mindig fú arrafelé
    -Vannak olyan részek ahol két oldalt csak szántóföld van, még egy bokor sincs, ott még jobban fúj a szél, előfordult olyan is, hogy ez 4-5Km-en keresztül tartott teljesen egyenes úton, hogy nem látszódott a vége
    -Balf előtt van egy kis emelkedő meg az északi részen egy minimális domb, amúgy teljesen sík az egész
    -A tóra nagyjából 2x van kilátás, a legtöbbször szőlőhegyben, a szántásban és a nádasban lehet gyönyörködni, meg ha felnéz az ember a madarak reptében csak úgy nehéz futni :)
    -95% betonos bicikli út, terepfutó cipő nem indokolt, víz és szélálló annál inkább
    -Termoszt vinni kell, aki nem vitt annak úgy befagyott a palackja, hogy nem tudta a kupakot lecsavarni róla
    -Az útvonal kijelölése és a tájékoztatás tökéletes, nem lehet eltévedni
    -15-20Km-ként frissítés, forró tea, csoki, 2x adnak meleg ételt is, Nezsiderben négy fajta levesből lehetett választani csoki, keksz, üdítő minden volt
    -Nagyon jó hangulat mindenki barátságos, a célban lehet aludni az indulás előtt és után is és ott is van ellátás bőségesen
    -Az órám szerint csak 110Km

    Nem hinném, hogy többször megyek, ez a sok aszfalt nem tetszik nekem annyira de egyszer szintem érdemes volt megcsinálni.

Új hozzászólás Aktív témák