Új hozzászólás Aktív témák

  • bandus

    veterán

    válasz parandroid #22655 üzenetére

    ennél azért mondjuk nem ártana többet mosni szerintem :D én a pólókat 1 max 2 futás után, nadrágokat 3-4 futás után mosom. volt kedves mutatott most perwoll termékmintát kifejezetten sportcuccokra fejlesztett mosószerből. lehet megéri kipróbálni, hátha kicsit tovább tartanak így a cuccok.

    bár én mindig (majdnem) mindenből tényleg top minőség közelit vettem olcsón. van egy decás cicanacim, kb a legalapabb, még egy zseb sincs rajta, nincsen vele gondom, teszi a dolgát. sokszor ha elmegyek egy konditerembe akkor is ebben edzek, mert megszoktam már a feszülős nadrágokat, kényelmetlen egy sima rövidgatya :D és van még szintén egy alap 3 ezer forintos hosszú ujjú átmeneti felsőm ,az kb best buy kategória. pont jó 5 fok környékén, kényelmes aláöltözővel és anélkül is. de ahogy már párszor írtam azért a különbséget érezni, de kis utána járással tényleg jó áron lehet kifogni cuccokat, persze nem akkor kell vásárolni amikor már szükség van rá, hanem amikor rábukkansz. így a hosszú adidas cicanadrágjaim 8k-ba kerültek 2xk helyett, lunartempo, lunarflyknit, lunaracer mind 8-11k között, nike vapor dzseki 8k volt, adidas pedig 15k talán az 50+k helyett. a pólókat nem számolom, mert ott igazából mindegy, hogy most 3 vagy 5 ezret fizetek érte, nem veszek belőle sokat.

    de pl. most sima szabadidő nike pólót is vettem a biatorbágyi outletben 1300 ft-ért :D

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Új hozzászólás Aktív témák