Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz concret_hp #22422 üzenetére

    Frankfurti (Hessen Center-beli) Intersportban volt pár darab maradék, doboz, minden nélkül, kimondottan kislányos színekben (lila, kék különböző árnyalatai), árcédula szerint 110 helyett 80-ért, gondoltam ennyiért bevállalok egyet. Asszonyka meg kapott egy keményebb, trailrunning-jellegű Asicsot, mert sem a márkától nem volt neki még semmi, sem erdei futócipője nincs, ez meg még goretexes is, szóval 60 EUR-t az is megért. De most aztán tényleg befejeztem én is a cipővásárlást, ezzekkel elvileg jövő őszig most ki kell, hogy húzzam.

    Ami még jó lenne, az valami eső-szélálló futókabát télire, mert a széldzseki csak arra jó, hogy aláizzadjak, a cipzáros futókardigánom meg nagyon fasza ugyan, de esőben átázik. Valami ugyanolyan kéne, amit aláöltözet + hosszú/rövidujjas póló fölé felkap csak az ember hidegben is, nyilván goretexes, de azok meg aranyáron mennek. A másik, amit néztem, csuklyás, hosszú ujjas, beépített kesztűs futófelső, runners pointnak van saját márkás cucca, a boltban felpróbáltam, tetszett, csak körül akartam még nézni...

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák