Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    tesztelek egy Adidas Climacool Fresh Ride nevezetu "joszagot" 195gram...minimal...alig van benne csillapitas/szivacs...resztavos edzeseknel palyan probaltam (200/400) a cipo piszkosul gyors es kemeny,majdnem olyan mint a szoges cipo...szinte csak labujjhegyen enged futni,tol elore bele a halalos tempoba :D NEKEM VALO

    a fuzo persze csuszik meg duplara kotve is,de sebaj...alacsony,lent vagy szinte a talajon,minden morzsat erzel a labad alatt (apro kovek,szalmaszal stb..)

    Szigoruan csak olyanoknak ajanlom akik futottam mar szogesben es tudjak mi az amikor nincs csillapitva a becsapodas...jo gumitalp van rajta,nem szivacs/habtalp mint a Kinvaran es a Freerun-on ez nem fog kopni...ugynez a felepitese a masik ket Climacoolnak is:
    a Ride-nak es a Chill-nek...szoval azok sem kegyelmeznek..profi szerszam,avatatlan kezekben eletveszelyes a bokara/talpra/achillesre nezve

    ennyi,ha van kerdes ne kimeljetek ja 22-25 ezer ft...noi/ferfi modelltol fuggoen,ez kozepes ar

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák