Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Én tegnap egy könnyed félmaratonnal zártam az októbert. Szépen sütött a nap tegnap, időm is volt, szóval hozzátettem a szokásos körömhöz még egyszer annyit. ;] Az persze tény, hogy az a 100+ m szintemelkedés kb 1km-en belül olyan 12km környékén annyira nem esett jól, kicsit kénytelen is voltam belesétálni, főleg mert a talaj sem volt az igazi (hát persze, főleg azért...), de utána még egész jól ment. 2:26 lett a 21km, volt még tartalék, de ez most nagyon nem a tempóról szólt, sőt. Másrészt az emelkedő tényleg elrontott mindent, egészen addig szépen, kontrolláltan 150 alatt volt a pulzusom (szerintem 145 alatt az átlag bőven), a dombon pesze csúnyán felment, utána meg már 160 alá nem is tudtam visszatenni. A Garmin szerint 198 volt a max pulzusérték, azért ezt hajlamos vagyok fenntartással kezelni. (Bővebben: [link])

    Ja, az októberi mennyiséget ezzel sikerült 200km fölé tolni. Ami azért is külön örömteli, mert ez sorozatban már a második hónap, amikor ez összejött...

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák