Új hozzászólás Aktív témák

  • kk831228

    addikt

    válasz ígyvanferi #21178 üzenetére

    Persze érthető... :R

    Viszont, akkor nem kell panaszkodni ha "fára mászol" futás közbe... :)

    A cipőt meg kell venni... Hálistennek a sweatshop-ból most már meg lehet oldani 15000 ft körül... Van egy adidas rövidgatyám ,passzos belső betéttel ,azért mert hosszú távon ,a hálós kikezdi a combom belül... Rövidtávon, elmegy a hálós is...

    Van egy legolcsóbb intersportos pólóm, vettem zokni is, de az rosszabb mint a sima zokni... :B Lidl - ből vettem egy vastagabb futó gatyát meg egy aláöltöző alső/felsőt, egy sapkát, meg egy softshell kabátom van...
    Mindenből a legolcsóbbat próbáltam...

    Telefonnal mértem én is, de a 6"-os telót nem olyan jó cipelni, meg ha elejtem, akkor már nem olyan olcsó a dolog... :B

    Ezért vettem egy órát 59000 ft, volt akciósan a fr225, most 95000 ft... Persze annyit nem ér közel se... Ez egy kicsit nagyobb tétel volt,sajnáltam is rá...

    Ha összeadjuk simán 100 ft... Úgy hogy egy öltözetem van... Nem ártana még egy, főleg ha sűrűbben fut az ember, hogy legyen ideje megszáradni mosás után a cuccknak...

    Nem olcsó hobbi, de semmi nem olcsó már sajnos...

    "Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

Új hozzászólás Aktív témák