Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    Okés, persze, értem én, hogy sokszor meg kell fizetni a márkát, ami nem feltétlenül jelent egyet a minőséggel. A telefonom nem almás, de elég sokba került, soha nem volt gond a Gps-résszel, szerintem is az app-okkal lehet a baj, illetve gondolom az is sokat nyom a latba, hogy nem a fizetős változatokat használom. Korábban volt itt egy kollega, akivel végigpróbálgattunk vagy 10-féle appot, mire mindenki megállt a saját maga által beváltnak mondottnál.

    Én azt is értem, hogy tényleg meg kell fizetni a minőséget, csak olyan fura ez nekem, hogy régen egy cipő kellett, meg gatya, aztán már mentünk is mezei futásra. Jó, ennek már 30 éve. De ma meg már az ember vesz jó nacit, felsőt, cipőt (máris rajta van vagy 50k!!!), aztán meg magunkra aggatunk még övet, egy eszköz meg számlálta a lépéseinket, mutatja hol vagyunk épp és méri az időnket. Fura nekem is ez az egész, hetente 3x kimegyek örömfutni, élveztem volna kicsit a technika vívmányait, de csak azt láttam, hogy rosszabb a teljesítményem, mint 20 éve, aktív koromban. Aztán, amikor tüzetesebben átnézem, merre is futottam, akkor derül ki, hogy emeletes épületeket másztam meg 15 alkalommal, meg kerítéseken ugráltam át, ráadásul így, hogy kevesebb lett a (nyomvonal), így rosszabb lett az idő is.

    Hagyom a fenébe, veszek egy Garmint, a nejemnek meg nem mondom meg! :D

    Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Új hozzászólás Aktív témák