Új hozzászólás Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz tomcica #21087 üzenetére

    FR25 nagyon gyorsan kinoheto,jobban jarnal egy komolyabb modellel.
    Polarnal az M400 mar komoly akciokat is megert,ha jo aron szaladsz ra akkor annyit boooven meger.

    Pontosan milyen funkció hiányára gondolsz -ami megvan az M400-ban de hiányzik az FR25-ből- amikor azt mondod, hogy gyorsan kinőhető?

    Én egyedül az előre programozott intervallumtréninget látom, amit az M400 biztosan tud, az FR25 pedig nem. Ezen kívül még mindig nem sikerült kiderítenem, hogy az FR25-tel megjelölhető-e autolapra a pálya tetszőleges pontja (pld.:400m-es kör) .

    M400-at az FR25-tel szemben amennyire utána olvastam viszont nem lehet virtual pace-re állítani, hogy csipogjon ha nem tartod a tempót.

    Mi a tapasztalat, a gyártó mennyi ideig támogatja ezeket az órákat? Az M400 már két éves múlott...

    Egyelőre ebben az árkategóriában maradnék.Az én jelenlegi tudásomhoz ennyi is elég kell legyen.

    kk831228:
    bicajozáshoz nekem dedikált computer kell, az hogy az M400 hangyányival jobb bicajhoz nekem nem szempont.

    t1
    Pedig ez egy nagyon jó funkció amit régebben (Egy Kalenji órával és offline applikációval) sokat használtam...
    az ingyenes Strava sem tud nálam ilyet :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák