Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz margithid #20815 üzenetére

    Nem akarok belepofázni, mert nem értek hozzá, de nem lehet, hogy azzal erőltetted meg, hogy túl gyorsan futsz? Ahogy rémlik, elég sok kihagyás után kezdtél el hirtelen elég komoly időket hajszolni, nem vagyok benne biztos, hogy ez a jó módszer... Ha valamit félreértettem, akkor bocsi.

    Nem a berlini maraton kapcsán ugyan, de szombaton olyan jól haladtam a tötyögős, lassúcska edzésemmel, hogy a végére félmaraton lett belőle, eleinte (olyan 17 km-ig) olyan jólesett, hogy nem volt szívem megállni, utána meg már csakazértsem. 2:33 lett a 21km (tudom, Bekele 2:03:03-at ment Berlinben), cserébe 143-as az átlagpulzus, mondjuk a végére azért elindult felfelé, pedig a tempó végig nagyjából állandó volt. Szóval valamennyi tartalék még van a javításra, de tény, hogy arra azért még nem érzem késznek magam. Ellenben egészen tünetmentesen sikerült megúsznom, persze azért a combizmaim mosolya nem volt teljesen őszinte nyújtásnál...

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák