• spanyoll

addikt

Erre már én is rájöttem, hogy nem a türelmetlenek sportja. Ez a legutóbbi futás jó volt arra, hogy rájöjjek, miszerint inkább szépen lassan kell haladni és akkor nem cseszem szét magam sem.
    Óra előtt egyelőre egy ilyenre rakok össze, amit linkelt itt valaki, hogy még bőven használható és viszonylag pontosan, aztán utána majd ha nem adom fel az egészet egy hónap után akkor jöhet az óra.
    Egyelőre ízlelgetem még csak a futást, hogy mennyire az én sportom; ezért sem akarok fejest ugrani a költekezésbe. Élvezem és nagyon szeretem, jó kis változatosság súlyzós edzés után.
    Csak ugye nem szívesen vesz az ember olyasmit, amit utána nem használ, mert elmaradnak valahogy az edzések.
    Ma viszont megveszem a karpántot telefonhoz, mert a kezemben fogni nagyon de nagyon utálom :D

Mondjuk ezen filózok, hogy mégis megveszem és kihasználom ezt:

30 napos termékcsere
    Meggondolta magát, nem jó a méret vagy nem tetszik a termék? Cégünk 30 napig megtéríti Önnek a termék árát (csere vagy készpénz-visszafizetés) a blokk ellenében bármelyik Decathlon áruházban, amennyiben a terméket nem használta.

Mondjuk kérdés, hogy mennyire hihető, hogy nem használtam az összeizzadt mellkaspántot :D

[ Szerkesztve ]

pankerphoto.hu