Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz ígyvanferi #20195 üzenetére

    Nem tűnik lehetetlennek, amilyen ütemben fejlődök. Tavaly júliusban még 6:00 körüli km-ekkel futottam a félmaratont, most legutóbb 5:00-val ment úgy, hogy az alapozást szinte teljesen kihagytam sérülés miatt. Plusz bekerült az 5:10-es tempó mellett a 4:40-es tempó is a repertoáromba hosszabb távra (10k). Ez a 4:40 eddig inkább csak rövidebb távokon (3k) ment. Most arra játszok, hogy az alapozásnál lemegy a pulzusom annyira, hogy a 4:40-el végig tudjak futni egy félmaratont, és bejöjjön mellé még 5-10k-ra a 4:00-ás tempó is. Utána meg az lesz a cél, hogy a 4:00-t kitoljam maratoni távra, és bejöjjön a 3:30 is hosszabb távokra. Utána meg a 2:55. Most legalábbis ezek a fokozatok, amikkel futni szoktam hosszabb-rövidebb távokon. Gondolom ha még tovább fejlődök, akkor még a 2:55 alá is bejönnek majd új sprint fokozatok, de az még 5-10 év is lehet, és ahhoz még le kell barnulnom, és nevet kell változtatnom Bolt-ra. Azt mondják olyan 1:15min/km az emberi teljesítőképesség határa, utána már csak a dopping meg a génmódosítás marad, nem véletlenül tanultam biotechnológiát... :DDD Na meg persze ott van a speed force is. :C

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák