Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz margithid #19757 üzenetére

    Én be is rendeltem belőle egy neonzöldet, kint egy régi Asicsban szoktam futni, de szegény már elég tropa, úgyhogy úgyis kellett valami. Ennyiért meg akkor sem nagy gáz, ha valamiért esetleg nem jön be, kutyasétáltatásra még akkor is jó lesz. Elképesztő árai vannak egyébként a sportsdirectnek, egy-két apróságot még rendeltem is a cipő mellé, már csak azért is, mert sajnos a szállítási költség viszont elkerülhetetlen.

    És ha már futós cuccoknál tartunk: pólóból létezik valami best buy, amit mindenki használ? Én elég sokfélét próbáltam az utóbbi időben, kint alapvetően mindegy is, teremben viszont, futópadon, ahol nincs légmozgás, és pláne, ha nincs különösebben meleg, és nem megy a klíma, akkor a legjobbnak eddig egy filléres, Decathlonos Kalenji futópóló bizonyult, az összes többi csatakosra ázik rajtam, és utálom, ahogy tapad hozzám az izzadságtól. :( Ami még úgy-ahogy elfogadható, az a német Karstadt Sport 'Alex' nevű saját márkás cucca, azt kinti futáshoz, és erőedzéshez is kimondottam szeretem, sokkal könnyebb anyag, mint a nagy nevek, és töredékébe is kerül (20 EUR alapból, 16 törzsvásárlói kártyával).

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák