Új hozzászólás Aktív témák

  • G4bi89

    senior tag

    Sziasztok
    Új vagyok a topikban legalábbis ami a hozzászólást illeti, mert tavaly nyár óta futok és azóta követem,olvasom a kommenjeiteket. :) Szóval első poszt ezért hosszú lesz!

    Tavaly július óta futok, elsőre 2,91km sikerült és darabokban voltam, amit akkor nehéz volt elkönyvelni de aztán nyilván jobban beleástam magam a témában és rájöttem, "hogy is megy ez". Szóval szeptember - november időszakban sérülés és motiváció hiányában volt egy nagyobb szünet, azóta viszont tolom szépen. (az a fura áll*tfaj vagyok aki imád télen futni arra jöttem rá :D ) Most jutottam el oda, hogy 4:50 - 4:52 az átlagom 8,3 ~ 10km -en. Szeretnék még tovább gyorsulni ezért a tapasztaltabb futóktól kérdezném, hogy ehhez milyen résztávozásokat kellene csinálni és milyen sűrűn ?

    Csináltam már magamtól kettőt, egyik egy 8x250 R250 volt (remélem jól írom) 2 - 2km bemelegítés és levezetéssel. A másik pedig 5x400 R400, ez gyilkos volt igaz a legnagyobb melegben sikerült elkövetni a múlthéten. 181cm / 62kg vagyok, hosszú lábakkal szóval a túlsúllyal nincs probléma, :DDD és a lábaim is bírják a 4perc körüli tempót is, csak tüdővel és keringéssel nem megy. :(((

    // 5km -es rekord 23:50, de ennél biztos megy jobban is csak nem szoktam dedikáltan ennyit menni hanem nyomom tovább. 3K sem mérvadó mert valahol 2,6km körül van, de ott is mindig megyek tovább így nyilván az sincs annyira megküldve. //

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

Új hozzászólás Aktív témák