Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz gombi01 #14483 üzenetére

    Hát ez még erős nekem, egyelőre nem sikerült 4:20 alá mennem egyik 1km-en sem, de majd rágyúrok, még van idő addig. :-)

    Ez sajnos nem a vádli, az lassan vastagabb, mint a combom. :D Az Achilles ízületi tömlője, ami sérült, mert állandóan csesztette a sarokmerevítése a cipőnek. Hálistennek nem gyulladt be komolyan, ma már alig érzem. Várok vele pár napot, aztán futok füvön a régi cipőben gyorsakat. Meglátjuk hogy kell e neki több pihenés vagy sem. Lehet, hogy eladom a cipőt, és veszek másikat, nem tudom még. Szvsz az sem segítene rajta sokat, ha szétverném a sarokmerevítését. (Angolul heel counter-nek hívják, ahogy néztem mások is szopnak emiatt.)

    Ez csuklóra való, nem öv. Lehet, hogy rosszul hordom, azért mér annyit. Ma néztem, hogy a csukló felett kell hordani kb 5-10 centivel, akkor pontosabban mér. Számok még sajnos nincsenek, ahhoz kell új kütyü. Meg elvileg ennek is van valami beállítása, amit le kéne zongorászni, de amíg nem tudok kapcsolódni hozzá egyik kütyüvel sem, addig nem tudom azt se megcsinálni. Nem tudom, hogy a 200 mérési hiba e, lehet, hogy tényleg ennyire gyenge a keringésem. Ha meglesz az óra vagy az új mobil, akkor bemegyek egy spinningre az edzőterembe, aztán összehasonlítom a kettőt, hogy mit mutatnak.

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák