Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz t1 #14478 üzenetére

    @t1 Mindenképp érdemes. A te mostani kondiddal nem lesz kimondottan megerőltető csak 1-2 domb benne a legvégén, de attól még tök jó a táj, friss a levegő és mégis aszfaltos. Nekem sokkal jobban bejön, mint más utakon futni itt a környéken. (Lehet, hogy túl keveset ismerek.)

    @@ Bármi tipp Achilles problémákra?

    off:
    GPS témában közben utánajártam a dolgoknak. Az endo kb 5-9 másodpercenként frissít egy oldal szerint (kb ugyanúgy, mint a smartwatch-ok egy része), ez 4 perces km-ekkel kb 8 frissítést jelent a 200m-es köröknél ha 6 másodperces sample rate-el számolunk. Szóval az normális, hogy 1-1 köröm nyolcszög alakú. Ami nem normális, hogy valamelyik háromszög, mert közben elveszett a jel és fél perc kellett, mire újra megtalálta a műholdat. Szóval valszeg a mobil antenna (révén Samsung, és az előző hasonló mobilom is antenna hibával ment szét), és az endomondo ketten együtt hozták össze a gombolyagot, amit linkeltem a múltkor. Találtam másik cikket is, ami összehasonlítja ezeket a sport tracker alkalmazásokat. Elvileg az adidas volt a legpontosabb az endo meg a mezőny végén volt, szóval a szoftver ebben is számít. Beszéltem a strava-val is a 1.5 helyett 4 mért km-ről. Azt mondják, hogy a GPS-nél a koordináták ugráltak menet közben, és ezért cikk-cakk-osra vette az egyenes útvonalat, és úgy nőtt meg a távolság. Toltam egy GPS resetet, meg újratöltettem a műhold adatokat, ezt javasolták, hogy talán megoldja. Sztem nem, mert nagy valószínűséggel hardveres is a hiba. Venni fogok új kütyüt, de még nézelődök a piacon, hogy mobilt vagy órát vegyek e. Nagyon kevés infot találni arról, hogy mi alapján érdemes

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák