Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    Elmentem kocogni egyet haverral Hűvösvölgy felé, végig a főút mellett. Olyan beszélgetős 8 km lett, jó volt ebben a szép időben. Kicsit felfedeztük legalább a környéket. Kérdés tapasztalt futókhoz: ha a talp elülső részére érkeztek, hogy csináljátok, hogy nem készül ki a vádlitok? Nekem a hétvégi fartlek óta még nem sikerült regenerálódni (amúgy általában lassan megy), de visszafele már nagyon készen volt a vádlim. Többször is azon kaptam magam, hogy a sarkamra érkezem. Volt futó ismerősöm, ami szerint úgy kell futni, ahogy kényelmes és ő ellenzi ezt a talppárnára érkezést, viszont mielőtt így futottam, nagyon térdfájós voltam (a röplabda nem épp ízület barát sport), azóta meg semmi, szóval szerintem jó dolog ez. Csak úgy látszik nem elég edzett a vádlim még.

    Másik kérdés: milyen dzsekit érdemes venni futáshoz? Most - mivel nem akartam csak pulcsiban nyomni, nehogy megfázzak - sídzsekiben nyomtam, de szar volt. Szét izzadtam magam, átázott a dzseki, ráadásul megfogta a pólóm, még jó, hogy csak edzős cucc. :D

    Köszi előre is.

Új hozzászólás Aktív témák