Új hozzászólás Aktív témák

  • Pierre75

    senior tag

    válasz #16820480 #78428 üzenetére

    Darvinya és sheratan
    Köszönöm a válaszotokat! Igaz: Realtek ALC3246 MaxxAudio Pro hangkártya. Ha megjön kiderül, hogy bírják együtt.
    Elég lehet egy FiiO E10K Olympus2, hogy kihozza belőle azt, amit a pc nem tud? Vagy mit ajánlanátok?

    Darvinya
    Porosodik vhol egy IBM T23-am, munkagép volt, ahogy a te T61-ed is, prüttyög hangkeltésként, cserébe elpusztíthatatlan. A multimédiás inkább otthonülő típus, átmászkál egyik szobából a másikba, de a hurcolás hamar nyomot hagy a lelkén, cserébe nem a szokott lapos dobozhang.

    (Némi háttér zárójelben: volt egy kis kitérőm a BT fülhallgatók világába. Vegyes érzések után elengedtem a drótnélküli szabadság iránti vágyódást. Egy Soundmagic E10 mint belépő után vmi többet jobbat mást akartam, max 50E-ig. Szemüveges vagyok és nyáron sem tolerálom a fejhallgatót, így a fülhallgatók felsőközépkategóriájából számos teszt és vélemény elolvasása után lyukadtam ki a T20-nál.
    Próbálkozhattam volna a 30E alsóközépben, az is előrelépés lett volna az E10 után, de pár kábeltörés megtanította, a minőségnek ára van. Ha kell, megveszem a dac-ot is, de nem vagyok audiofil.)

Új hozzászólás Aktív témák