Új hozzászólás Aktív témák

  • Molydeus

    őstag

    válasz bkercso #88981 üzenetére

    Köszönöm! :) Nagy részüket már megtaláltam én is korábban, de átnéztem újra, hátha valami felett elsiklottam.
    A fejembe vettem, hogy a BT receiver és transmitter módokat jó lenne egyetlen eszközzel megoldani, ami távvezérelhető. Általában ott bukik el a gondolatmenet, hogy BT képes, táv.-os DAC-ok csak receiver módot tudnak el nem ítélhető módon. A dedikált BT eszközöknél meg a távvezérlés a gond. A BTA30 pl. már majdnem jó lenne, de pont az üzemmódokat ahogy látom, csak magán az eszközön lehet kapcsolni (meg talán a BT pair-t is), app-on nem.
    A bemenetekre meg egy elsőbbségi sorrendet ad meg a gyártó, nem választhatók...
    Egyelőre úgy néz ki, hogy a nappaliban a stereot váltó aktív monitorpárhoz kelleni fog egy BT-s DAC táv.-val (valószínűleg ezzel menne majd a hangerő szabályozás is). Ez lesz a receiver a mobilok felé.
    A dedikált transmittert meg elfelejtem, mert ha úgyis mászkálni kell hozzá és/vagy külön eszköz kell a vezérléséhez, mert saját táv.-ja nem lesz, akkor megette a fene az egyszerűsítési törekvésemet. :D

    M.

Új hozzászólás Aktív témák