Aktív témák

  • LagwagonerX

    csendes tag

    Sziasztok

    Nem láttam még érdemleges hozzászólást a Freecom (vagy más mobil vinyóról) Külső Usb-s merevlemezről. Pedig nagy tételben ez a legjobb hordozható eszköz.
    Bár az igazat megvalva volt már gondom vele:

    SEx-ben vettem egy Freecom FHD 1-es 120 Gb -os vinyót és jó 1 hónap után behallt. Gari azonnal: Egyből 1 hét után adtak egy újat. Az érdekes az hogy már nem mindenféle betűt ír ki típusnak hanem Samsungnak írja ki.
    Olvastam hogy ezekben a Freecomokban Maxtor szív dobog (egy teljesen szabványos merevlemez). És tudva levő hogy a maxtorok nem a legjobbak :(((

    De ha az volt benne miért nem írta ki? Mindegy a Samsungos szívű Freecomom jol megy. Amúgy piszok gyors; veri a 15 Gb-os quantumom. Tudok róla (USB-s) bootolni, minden. Dehogy anno miért nem indult el ?

    (Egyébként ajánlom hogy alegfrissebb alaplapi drivert installáljátok fel, és lehetőleg Sp 1 -es Xp-t !) Az is nagy kaland volt elején: Nem ismerte fel a vinyót, majd Bios friss után felismerte de csak usb 1.1-en működött. Aztán elvittem, hazahoztam, és kampó.

    Volt már valakinek erről tapasztalat? Árt ha mondjuk Vonaton villamoson vagy metron húrcolom bármely vinyónak?

Aktív témák