Új hozzászólás Aktív témák

  • Predator...

    tag

    Üdvözlet!

    Először is nagy ötlet ez a topic és hasznos is....
    Én eddig egyszer küldtem pályázatra...arra ami pécsett kerül megrendezésre...de visszaküldték a képeket :P
    hát ez van azóta szert tettem egy kis tapasztalatra és gépre
    ugyhogy én is tervezek egy nevezést...
    DigitálisFotó-t tényleg érdemes venni...én rendszeresen veszem és sok hasznos dolog van benne....
    Amúgy ez a természetfotó pályázat ami már magasabb szinvonalú tényleg állandó nyertese van:(
    meg az év természetfotósa dij gondolom nem is kell mondanom a 2 nevet de azért leirom Dombóvári Tibor és Bence barátunk ugyebár...

    Együtt fotózgatnak mint hallottam róla...amig bence a saját tervezésű ''úszó erőd'' bunkerből fotózza a kacsáit addig dombó tibi a viz alól figyel...
    amúgy nem akarom oltani őket mert pl dombovári szép képeket csinál azt meg kell hagyni...de láttam képeket arról amikor először vizre tették bence bunkerét...hát komolyan mondom sztem a titanic kihajózásánál nem volt annyi ember mint bence bunkerénél...



    bocsi de ezt most ki kellett adnom magamból

    Amúgy szervez fotós túrákat...gondoltam elmegyek egyre és megnézem hogy hogyan készülnek a világ legjobb természetfotói :R
    pályázatot tuti nem indit mert ő nyerné meg :DD

    najó szóval fotózásra fel...nemsokára itt a tavasz és jön a rengeteg pályázat...

    Peace;)

    ''Földünk Jövője azon múlik, hogy képesek vagyunk-e cselekedni...'' (Sir David Attenborough)

Új hozzászólás Aktív témák