Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• werszomjas

őstag

Hamilton tud valamit, megnevettette Kimit, vajon mit mondhatott neki? :DDD

Sztem jó futam volt, nagyon szurkoltam hogy Kimi megelőzze Hamiltont, kicsit meglepődtem, hogy még csak meg sem próbálta, ahhoz képest, amilyen tempókülönbséggel érte utol :Y

Lehetett volna kicsit agresszívabb, de nagyon látszott, inkább a tuti 2. helyért megy, pedig elvileg a gumik is "fiatalabbak" voltak alatta.

Utolsó kiállás után a pályára visszatérve azért megmutatta Grosjeannak, ki az úr a háznál, azt szépen csinálta, öröm volt nézni :C

Grosjean is nagyon gyors pilóta, de nagyon sokat hibázik, én azt hittem, ezt a futamot behúzza, de ahogy közel került Hamiltonhoz, mindig bele-bele hibázott :(

Az meg kicsit vicces volt, amikor Vettel sírt a rádióban, hogy gyorsabb mint az előtte lévő, és csináljon valamit a csapat, előzd meg ecsém ;]

Én pont akkor jöttem hazafele Pestről Debrecenbe M3-on, mikor vége lett a futamnak, hát sajnos sokat azt gondolták a futam hevében, hogy ők is a versenypályán vannak és F1-es pilóták, főleg a románok, ukránok, arról nem is beszélve, hogy több helyen is a nézők az M3-ason sétálgattak :W
    Meg jó dolog ez az ingyen busz is ami elvisz a városba, de ahogy néztem a busz ugyan úgy állt a dugóban.
    Bár egyszer rendőri kísérettel elhúzott a leálló sávban egy Infiniti, gondolom valami RedBull góré lehetett, úgy azért lehet haladni :DDD

[ Szerkesztve ]

üdv

Hozzászólok Aktív témák