Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    válasz nLali #20 üzenetére

    Ez egy debreceni szakközép, sokak szerint a legjobb! Ááá, nem tanítottak itt semmi értelmeset: CNC gyakorlat= NCT90T eszterga, manuál szerszámválóval (a kis kezemmel), ill Heidenhain 320, ami nem mai darab, de legalább modern. És persze csak annyit magyráztak, meg úgy, h a melóhelyen véletlen sem így van! Osztókööör? Dehogy volt olyan a suliban! Furat (kp fúrás nélkül, nehogy nehéz legyen felfogni) az anyag közepére, meg zsebmarás :F
    Debrecen meg... Otthagytam a melóhelyem, átmentem másikra... A fenti okok mellett a művezetőnél nagyobb hozzá nem értő büdösbunkó parasztot még nem láttam... Tudok mesélni, ha vki kíváncsi, de kedvem már nemnagyon van hozzá! Borzasztó!
    Ehhez képest, Kecskemétről személyesen keresnek, h lenne meló, br 200 (Debrecen: br 90), Pestről szintén finom hangvételű levél (jó, igaz, Hurco meg Micron gépre, de akkor is, jólesik, h nem káromkodnak veled).
    Mondjuk, nekem a bemérés oly homályos volt a suliban, itt tanultam meg a melóhelyen a mestremetől! De még mindig vannak hiányosságok szerszám és technológiai adat témakörben!

Új hozzászólás Aktív témák