Keresés

Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz fLeSs #3754 üzenetére

    1ébként ezt a kardió előtt fehérje+lenmagolajat kalap úrtól vettem át, aki drugs bunnytól vette át, én meg megkérdeztem tőle, hogy ez miért jó.

    lenmagolaj+fehérje turmix kardio előtt mehet? mitől jobb ez a kombináció, mint a szimpla éhgyomorra kardiózás? köszi!

    attól jobb hogy egakadályozod az izomvezstést a bevitt fehérjével, a lenmagolaj pedig egyrészt termogén, másrészt enrgiaforrás, ezáltal akadályozza az izomvesztést, másrészt a zsíranyagcserét segíti.


    Erről a lenmagolaj = zsíranyagcsere dologról máshol is hallottam, úgyhogy hiszek neki. :DDD

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

  • Woodslave

    félisten

    válasz fLeSs #3754 üzenetére

    7, 9, 12, 15, 18,30, 20, 22, 22.30. Akkor a kajálást ilyen időpontokban tudnám abszolválni, a tömegelésről meg egy kicsit leteszek, mert nő a tömeg, csak nem jó helyre, meg xarul is nézek ki. Meg a napi fél kiló rizs nagyon sok. De egyébként lehet vmi a magas GI indexében, mert reggel benyomom a zabpelyhet, eléggé eltelít, 9-kor kényszerítem magam a tojásfehárje, rizs megevésére, aztán meg éhes leszek hirtelen.
    ebben a hónapban veszek úgyis egy 3-kg-os wheyprót, igy talán a ch-t kicsit lejjebb lehetne szorítani..

    [Szerkesztve]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Aktív témák