Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz Ice&Lime #6010 üzenetére

    Jó, hogy rákérdeztél, mert azt én benéztem... :W
    Automatikusan (az MWI csökkenésből) 840-esenke tituláltam, pedig egy 830-asról van szó. Szóval maga az írt adatmennyiség lehet annyi, ha intenzíven használják (lehet egy kisebb szerverben vagy otthoni fájlszerverben is akár stb), inkább az MWI csökkenés mértéke a furcsa. 830-asnak olyan 3-4 TB-onként kellene csökkentenie azt az értéket...

    kroy83
    1. Vezérlőnként külön számozódik a port index, azaz van Intel vezérlőn is 0. port, meg ASMedia-n is.
    2. Esetedben nem lehet ezt látni, és az is teljesen érdektelen, hogy az IRST vezérlőközpontja mit ír ki, mivel az SSD-t az ASRock RAM Disk driver hajtja (hát elég "elkeseredett" lehettél, ha egy RAM Dsik cucctól vártad a megváltást. Ennyi erővel dobj fel egy Winamp-ot, hátha az fog segíteni) ;]
    3. Mit lehet tenni? Csak egy dolgot: Újrahúzod az OS-t, csak most ez alapján türelmesen átolvasva és betartva a leírtakat: [link]
    (Telepítést követően semmilyen alaplapi drivert ne telepíts, csak simán mérj egyet, meg dobj képet az SSDOK-ról)

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák