Új hozzászólás Aktív témák

  • dauphin

    aktív tag

    Sziasztok! Tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy most OFF-olni fogok az üzenetemmel, mert nem a témába vág, de segítségre lenne szükségem, és remélem ti tudtok valamilyen megoldással szolgálni. Hosszú az előzmény, azzal nem is untatlak benneteket, hogy mi vezetett ide, csak a lényegre hagyatkozom. Összeraktam egy félig-meddig új gépet (új ház, új alaplap, SSD, új procihűtő, új tápegység, a többi alkatrész a meglévő gépemből került át) egy fórumtárssal összeállva. De az oprendszert nem sikerült feltelepítenünk az SSD-re. Én nem értek hozzá, nem tudok hozzászólni ehhez. A fórumtárs sem tudta életre kelteni, pedig tényleg mindent megtett, ami tőle tellett. Nincs több ötlete, hogy hogyan tovább. :W Ezért próbálok ezúton egy szaki hozzáértő segítségéért esdekelni. Az a lényeg, hogy most itt vagyok egy egyelőre hasznavehetetlen géppel, és teljesen kivagyok, gépelvonásban szenvedek! Én magam egyedül nem merek hozzányúlni (távsegítséggel sem), mert tudom, hogy nem mennék vele semmire. Persze tisztességesen meghálálnám az önfeláldozását. Ha valamelyikőtök tudna megoldást, kérem keressen meg privátban. Köszönöm előre is. És mégegyszer bocsánat a nem fórumba/fórumhoz illő hozzászólásért. :R

    "És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

Új hozzászólás Aktív témák