Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Sk8erPeter #15039 üzenetére

    Bárhogy rendezteted őket a fórummotorral, a 15001 az 15000 feletti érték marad. :P

    Volt szó egyszer olyanról, hogy bizonyos SandForce vezérlős SSD-k, bizonyos firmware változatokkal (de elég sok esetben) nem nyerik vissza azonnal és teljesen az eredeti teljesítményüket a teljes LBA terület TRIM-elése után sem. A quick format pedig lényegében TRIM-eli a filrendszer alá eső üres LBA-kat, így az sem feltétlenül elég, az SE viszont igen. (A nem quick, hanem "full" format-ról is beszéltünk, de az újra összegezve van 15001-nél, hogy mikor mit csinál, és hogy egyik sem jobb, esetleg rosszabb, mint az SE vagy a TRIM a quick format-on át.)

    Illetve mesélgettem már többször példaképp egy sztorit, hogy lefeküdt egyszer a 840 Pro-m, és hogy miken ment keresztül utána, mielőtt észhez tért, és hogy ez szerintem firmware bug lehetett, mert azóta (két kiadással frisebben) szándékosan sem tudtam tesztképp sem belassítani.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák