Új hozzászólás Aktív témák

  • hardline

    senior tag

    válasz Steph88 #13 üzenetére

    Ha fényképezőre van állítva, akkor elérhető a beállításoknál a single, lapse és panorama, amiből nálam a panorama nem aktiválható valamiért...
    Egyébként itt állítható a képarány is és választhatsz manuális fókuszt, ami a kép élességén sokat javít, de alapvetően akkor is zajos lesz. Engem a fényképből csak a panorama érdekelne, de azt nem engedi egyelőre használni.

    A videó 4k-ban nagyon szép, nekem tetszik az eredmény. Kisebb felbontásban nem próbáltam, ha kell, inkább a 4k felvételt konvertálom és biztosan szebb, részletesebb lesz a videó.
    Ma a repülés előtt frissítette a kamerát. De mivel előtte csak egy két perces tesztet toltam vele, így nem tudom mi változott.
    Az tuti, hogy nekem sem megy a videó közben a fényképezés. Viszont a videóból kivágott kép szerintem szebb, mint amit direkt fényképezés módban tud.
    A kör üzemmód nem pont azt csinálja, mint amire gondoltam. fix helyzetben van a gép és úgy köröz, tehát a kamerát nem tartja a középpontban.
    A követés módban csak akkor követ, ha neki ellenkező irányba megyek, tehát utánam jön, ha alá megyek akkor vége.
    A pont kijelölős dolog jól működik és a hazahívós kapcsoló is mindig a kiindulás pozíciójába hozza a drónt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák