Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    veterán

    válasz Ps Vita #3621 üzenetére

    Nem csak a Cinemacity van. A kismozik úgy, ahogy tartják magukat, illetve a mulitplexek közül az Eurocenter és a Lurdy ház nem lett CC, ők a MiMozink néven futnak tovább.

    Inception
    1080p, dts, english

    Másodszor néztem még csak meg, meg is lepődtem magamon. A film továbbra is oltári, direkte úgy ültem neki, hogy jó, akkor hibakeresés-üzemmód. Lehet, hogy most ásom a sírom "filmkritikusként", de én bizony egy olyan hibával, ellentmondással, kérdéssel nem találkoztam, ami megemlíthető lenne, mivel: nem volt. Ami kérdés volt, arra menet közben választ kaptam. Cimbi már vagy 10+ alkalommal nézte meg, imádja, de szerinte azért van 6-8 komoly bibi benne. Na majd meglátjuk, hogy a 6. újranézés után mit látok. Oltári film, brutál jó sztori, a színészi játék pedig pazar.

    Ott tartunk, hogy most Nolan a legjobb hulivadban, és az ő keze alatt játszó színészgárda lesz az adu. Lásd.: Bale, DiCaprio, Hardy, ez a Gordon-Levitt gyerek is ígéretes, Marion Cotillard,... Hát, ja.

    10/10

    Water for elephants
    sd, english

    Asszonykám rágta a fülem érte, már hónapok óta, nagyon nem fűlött hozzá a fogam. Végül a héten megnéztük, alku tárgyát képezte, cserébe a következők a Gyűrűk Ura, és a Halálos Iramban 4-5 lesz, jó üzlet volt.

    A szép az egészben, hogy még tetszett is a film(nyilván, ennek csak szolidan adtam hangot, hisz az alku :D ), Pattinson nem volt annyira buzis, egész tűrhető volt, Dr. Szöszi bomba csaj szerintem, Waltz még mindig jól játssza a negatív hőst.

    7/10

    Kinght and Day
    sd, english

    Tom Cruise nagy király, Cameron Diaz meg valahol mélyen mindig is tetszett. A film személyében kapunk egy eszement agymenést, akcióparódia-vígjáték talán, ha be akarom sorolni. Tetszett, hogy a film direktbe nyomja a hülyeséget, nem akarta, hogy komolyan vegyünk, ennél fogva én nagyon jól elvoltam vele.

    7/10

    A Batman másodszorra moziban még mindig jó volt, a vége olyan, amilyen, ezt már leírtam. Így tudtam a hibákra koncentrálni, lévén, hogy két hét se telt el az első vetítés óta, friss volt. Nem volt vészes, így sem, amin sokan fennakadtak, az szerintem nem oltári probléma, amiket én kiemelek magamnak, azok tipikusan nem a néphibák. Király film.

    mod:

    Az pedig, hogy van 1080p Avangers, zseniális hír. A Transzi trilógiát most kezdtem el a párommal, az első rész megvolt, a hétvége fele jön a második rész, és a harmadik is van már HD-ban, be is tudjuk fejezni.

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák