Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    Viszont a Golyózápor (Shoot 'em up) nekem is nagyon tetszett. Szerintem egyáltalán nem hasonlít a Crank-re, legfeljebb annyiban, hogy itt sincs nyugi egy percre sem. Néhány résznél mármár mosolyogtatóan extrém a szituáció, szombat éjszakára nagyon jó volt ez az IQ nulla tömény akció, néhány ütős poénnal. A bazdmegolás a neonreklámmal, az akciódús szexjelenet meg az ejtőrenyős rész végén a földön körben szanaszét heverő kommandósok nagyon ott voltak a szeren ;]. Több ilyen film kéne, engem az ilyen-olyan lagymatag akciófilmek nem igazán fognak meg, hiába sikeresebbek. Pokolba a korhatárokkal is, igazi akciófilmtől állandó géppuskaropogást, sorban hulló rosszfiúkat akarok egy tökös főhőssel, mint Mr. Smith, vagy John McLane fénykorában.
    Ugyanígy horrortól térdig érő beleket, vért. Aki nem bírja az akciót vagy a vért, az nézzen inkább Teletubbies-t meg az aktuális limonádékat, és ne tegyék tönkre a jónak ígérkező filmeket is miattuk. Lehet, hogy anyagilag bukta a Crank és a Golyózápor is, de roppant szórakoztatóak. Kár, hogy az a bukta szó sok gondot okozhat még eme műfajnak.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Aktív témák