Új hozzászólás Aktív témák

  • Z'Z"

    őstag

    válasz Szigma70 #6014 üzenetére

    Nem az asszony írogat ide álnéven? :D
    Viccet félretéve, komoly gondok vannak az idei résszel és ezt nem csak ebben a fórumban és különböző platformokon teszik szóvá.
    Amit korábban felhoztál és most is szóba került, hogy pl. Ali bevethető kb. minden posztra az megint az EA-t dicséri.
    Igaz, minden résznél vannak ilyen OP játékosok és engem személy szerint nem izgat, főleg ha egy-két statisztikája a játékosnak ennek eleget tesz, mint pl. De Bruyne, aki használható támadáshoz és védekezéshez egyaránt, de sajnos én is tapasztalom, hogy néha lehetetlen átmenni az ilyen, kimondottan támadó jellegű pláyerekből összetákolt középpályán.
    A nyitásokhoz meg csak annyit, hogy nagyon nincs rendben ez a rendszer, mert úgy nyitogatják a "csapot", ahogy kedvük tartja, főleg a játék végén van jobban megnyitva, amikor már nincs értéke egy jobb nyitásnak.
    És igen, sajnos a legtöbb esetben hátrányban van az, akinek egész évben alig jut valami.
    Eddig jó volt, mert a kereskedéssel kompenzálni lehetett ezt, de mára már teljesen kiszámíthatatlan a piac.
    Én eddig nem panaszkodhatok , mert egy (untradeable) Kantét nyitottam, de néha olyan érzésem van, hogy nem lettem vele előrébb, mert ilyen Vardyk úgy fellökik, hogy csak pislogok. (egyébként jó lap, csak ajánlani tudom, de maga ez a szituáció eléggé nevetséges.)

    Nekem az az érzésem, hogy ez az e sportnak nevezett valami, évről évre egyre csak rosszabb lesz. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák