Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz Sickboy25 #2814 üzenetére

    19-el. Amúgy meg a 20-at október 4-én. Előtte demo meg a 10 órás. De én teljesen koca játékos vagyok, a gyerek meg 10 éves de még nem a világverő szint ;]

    A keretet most fejből nem vágom a companion app meg nem akar elindulni hogy megmutassam, de semmi extra. Amúgy is mindegy lenne. Division 8-ban vagyunk de inkább lefelé mutat az irány (legalábbis ha rajtam múlik) A squad battlekat is amatőr ellen nyomjuk ketten, vagy max semi pro de ott nincs garancia a győzelemre amatőrt legalább jól elverjüjk azt vettem észre hogy a pontszámban így nincs nagy különbség, a gold 1 meg így is megvan ott. Szóval csak szeretjük nyitogatni a nehezen megszerzett packokat (igazi pénzt nem vagyok hajlandó belerakni) :D meg játszunk egymással, meg néha ha le akarom aláztatni magam akkor egy division rivalst játszok ;]

    Amúgy meg most kezdtem csak videókat nézni hogyan lehetne javítani taktikai beállításokkal meg esetleg player utasításokkal. 19-ben én addig jutottam hogy oldalt felfutás bepassz fejes.

    [ Szerkesztve ]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Új hozzászólás Aktív témák