Hozzászólok Aktív témák

• Sickboy25

addikt

Xboxnál, hogy tudok ráírni az ellenfélre menet közben?? Vagy lehet ilyet? Mert tegnap össze-vissza nyomkodtam, de nem találtam semmit, mikor a francia ligás játékossal kellett két gólt lőnöm, 3 meccsen keresztül. 5 meccs alatt meglett mikor elöl már mindenki fra1 volt 80-as chemen. 5 meccs 4 döntetlen egy vereség... Apropó az öngól is számít ilyenkor? Mert akkor rakok be legközelebb egy kapust és kész is.
    DIV pontozás is azért lehetne kicsit jobban kitalálva. Győzelem 30-34 pont, Vereség 28-31 pont döntetlen 1-2 pont. Úgyhogy 5 meccs alatt kaptam 6 pontot és vesztettem 31 :-) Ez igen. WL pontokban legalább majdnem a felét megadja döntetlenre, szerintem így lenne normális... Egyszerűen nem tudok 550 pont fölé menni... Tavaly meg 800-900 között voltam, úgy hogy az előtt a fifa előtt talán a 13 vagy 14 volt meg, tehát telesen újonc voltam. Idén azért nem kellett teljesen újratanulni...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

Hozzászólok Aktív témák